Szkoła tenisa

Profesjonalna szkoła tenisa ziemnego SMECZ TEAM CHODZIEŻ działa na terenie Ziemi Chodzieskiej w okolicach Piły(woj. wielkopolskie). Szkoła prowadzi naukę i doskonalenie gry w tenisa ziemnego w grupach oraz indywidualnie. Celem nadrzędnym szkoły jest wytworzenie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz popularyzacja tenisa ziemnego jako dyscypliny sportowej.
Zajęcia odbywają się w okresie letnim na kortach Towarzystwa Tenisowego „AS” oraz zimą na różnej wielkości salach gimnastycznych w zależności od posiadanych umiejętności. Standardowo treningi odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut(zajęcia indywidualne oraz sparingi są kwestia umowną). Uczestnicy zajęć maja możliwość rywalizacji w turniejach tenisowych oraz obozach tenisowych i narciarskich. W szkole można również uzyskać informacje o doborze sprzętu sportowego w zależności do indywidualnego zapotrzebowania.
Szukasz czegoś nowego? Chcesz brać udział w rywalizacji sportowej? Chcesz wyjechać na obóz tenisowy i poznać nowych ludzi? Lepiej trafić nie mogłeś! Dołącz do nas!!! Zajęcia prowadzi instruktor tenisa ziemnego – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – Piotr Doregowski.

Oferta
Tenisowe przedszkole – zajęcia dla najmłodszych(5 – 10 lat). Celem tych zajęć jest rozwijanie koordynacji w formie zabawowej. Treningi są prowadzone zgodnie z najnowszym Programem „TENIS10″ wprowadzonym przez Polski Związek Tenisowy. TENIS10 to mniejsze korty i wolniejsze piłki, podane w uporządkowanej metodycznie formie i przyjemnej oprawie. Szkoła dysponuje metodycznymi piłkami typu SOFT oraz akcesoriami, które sprawiają, iż nauka tenisa stanie się łatwa i przyjemna:-)


Zajęcia w grupach(6 – 8 osób). Celem zajęć jest nauka lub doskonalenie techniki gry w tenisa ziemnego. Grupy są dobierane ze względu na umiejętności i wiek ćwiczących.
Zajęcia indywidualne skierowane są głównie do młodzieży i dorosłych – zapewniają bardzo szybki postęp, indywidualne podejście i maksymalne zaangażowanie prowadzącego. Program treningów jest dostosowany do indywidualnych potrzeb zainteresowanych.
Szukasz partnera do tenisa? Dzwoń! Oferta skierowana do osób grających amatorsko bądź bardziej zaawansowanych, szukających partnerów do gry.

 KONTAKT:

mobil: 608 629 755

mail: tenis@smeczteam.pl

strona: smeczteam.pl